אודות הסטודיו


" אני מאמינה שהייחודיות של יצירות האדריכלות ועיצוב הפנים בתוך מגוון תחומי האומנות מתבטאת בגלגול החיים המיוחד להן. בראשית נרקם לו ניצוץ של רעיון קטן במוחנו שאט אט צומח ומתפתח. בהמשך, הוא יוצא מן הכוח אל הפועל, מתמונה ערטילאית אל תוך החומר.
לימים, היצירה הופכת גדולה ומורכבת כל כך שכעת היא מכילה אותנו - היא עכשיו יישות נפרדת המנהלת איתנו דיאלוג אינסופי של  תחושות, תשוקות, מקצבים, חוויות ואהבות . . ."

לטיסיה בלחוביץ

בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים (B. Design (Interior מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל, חברה בא.א.פ – אגודת אדריכלי הפנים בישראל ועוסקת בתחום החל משנת 2001.
לטיסיה התחילה את דרכה בתכנון ועיצוב עסקי מזון ומסעדנות – בניית מיתוג וקונספט לרשתות, ניהול והקמת בתי העסק. 
הכרת צרכי המערכת ומערך העבודה, כמו גם ההבנה העמוקה כיצד "הלב פועם" מעניקים לעיצוביה יתרון. 
כל אלה באים לידי ביטוי ביכולת לבצע תכנון מסחרי ובתרגום קונספט אומנותי מקורי - לחלל פונקציונאלי המתפקד במבחן המציאות היומיומי של ניהול עסק. 
בהמשך התוודעה ליופי שבעיצוב דירות מיוחדות, חנויות ועסקים שונים.
בעלת סטודיו עמצאי לעיצוב המתמחה בעיצוב חללים מסחריים, חללי קונספט, מסעדות ובתי קפה, חנויות ועוד..
יצירותיה מאופיינות על ידי השימוש בקשת רחבה של חומרים, הצבעוניות החזקה והפונקציונאליות, כל זאת תוך ביצוע המירב והמיטב בהתאם לתקציבים המשתנים בתחומים השונים, ליצירת חלל חוויתי מצליח.

אפרת גולדר

בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים (B. Design (Interior מטעם המכון הטכנולוגי חולון HIT , עוסקת בתחום החל משנת 2008.

החלה דרכה כשכירה בחברות בנייה מוכרות במחלקת התכנון, התמחות בניסוח מפרטי מכר, ועבודה מול האדריכלים המבצעים,
בהמשך עבדה כשכירה במשרדי עיצוב ואדריכלות מובילים והתמקצעה בתחום המסחרי.
הצטרפה לצוות המשרד ב-2015

"אני מאמינה שחלל מוצלח הוא חלל שהייתה בו חשיבה כוללת מהרעיון ועד הביצוע, חלל שמעניק ערך מוסף למי שמבקר בו, ושהחוויה בו מפעילה את כל חמשת החושים. חלל שהייתה בו חשיבה כוללת ותוכנן בצורה הוליסטית יביא גם להצלחה עסקית וימשיך למשוך אליו קהל גם לאחר זמן רב".